Muziekfeest bij Cafetaria Lekker Hoor in Delfzijl

Delfzijl – Op zaterdag 1 september aanstaande is er een groot muziekfeest bij Cafetaria Lekker Hoor in Delfzijl. Vorig jaar vierde Cafetaria Lekker Hoor haar 5-jarige jubileum met een groot feest en dat smaakt naar meer! Daarom organiseren zij op 1 september een groot muziekfeest in combinatie met de mogelijkheid om, net als vorig jaar, mee te rijden op een trike.

Tijdens het grote muziekfeest kun je genieten van optredens van Pieter van der Zweep, Martin Zemering, Liza Voorhans & Adrian Mey. En door de medewerking van Stichting de CS-Riders kan men, tegen een vrijwillige, zelf te bepalen, vergoeding mee rijden op een trike naar keuze. De opbrengsten hiervan komen te goede aan Stichting Walk On.

  • Datum: zaterdag 1 september 2018
  • Locatie: Cafetaria Lekker Hoor, Europaweg 38, 9931 AA Delfzijl
  • Aanvang: 13.30 uur

Wij worden heel enthousiast van zo’n leuk evenement en hopen op veel bezoekers. Kun je er niet bij zijn, maar wil je wel doneren aan Stichting walk On? Dat kan heel eenvoudig via de doneer-knop op onze website of op de Facebookpagina van Stichting Walk On.

Over Cafetaria Lekker HoorMeer info: Facebook Cafetaria Lekker Hoor

Over Stichting CS-RidersCS-Riders is een stichting die wordt vertegenwoordigd door motorrijders en trikers ongeacht merk of type motor of trike en afkomstig uit alle lagen van de samenleving. De leden van deze organisatie vormen een broederschap en zetten zich in voor het geluk van kinderen.Website: www.cs-riders.nl

Over Pieter van der ZweepPieter is 28 jaar oud en afkomstig uit Groningen. Zijn singles Je Neemt Me Mee, Zal De Liefde Winnen, Dansen en Zevende Hemel zijn inmiddels niet meer weg te denken van de landelijke radio. En in de afgelopen jaren is Pieter er dan ook in geslaagd om een zeer breed publiek aan te spreken.Website: www.pietervanderzweep.nl
Facebook: www.facebook.com/pietervanderzweep

Over Martin ZemeringMartin (woonachtig in Finsterwolde) stond als kind al zingend voor de spiegel of in zijn kamer. En via een talentenjacht en lokale feestavonden groeide zijn carrière als allround-zanger, met in 2008 het uitkomen van een droom door een eigen single uit te brengen. Naast Nederlandstalige liedjes zingt hij ook Engelstalige songs. 
Website: www.martinzemering.nl

Over Liza VoorhansLiza begon haar zangcarrière op zestienjarige leeftijd bij een top 40 band “Jukebox”, waarmee ze bijna elk weekend optrad. Na een pauze van een aantal jaren, doordat zij is getrouwd en 2 kinderen kreeg, heeft ze de draad in 1998 weer opgepakt als solozangeres.Facebook: www.facebook.com/zangeres.liza 

Over Adrian MeyAdrian werd als Arie Meijerman geboren in 1955 te Dalfsen en muziek zat hem al snel in het bloed. Al jaren is Adrian geen onbekende meer op diverse (feest) avonden in diverse horecazaken, feesttenten, bruiloften en op bedrijfsfeesten. Na deelname aan diverse talentenjachten en Hennie Huisman’s Soundmixshow, treedt Adrian nu als zanger op met orkestband en is hij te boeken samen met zangeres Liza.Website: www.adrianmey.nl